Bizi takip edin:

Microsoft Teams Mayıs 2022 Yenilikleri ve Güncellemeleri

Modern çalışma alanınız olan Microsoft Teams, her geçen ay daha da dijitalleşiyor. İş yapış şeklinize verimsel olarak katkı sağlayacak hem admin hem son kullanıcı deneyimi zengin yeni özellikleri ile sizleri bekliyor. Yorumlarınızı bırakmayı unutmayın, geri dönüşlerinizi bekliyoruz. 😊


Teams performans güncellemesi

Microsoft Store’da Microsoft Teams uygulaması

Windows 10 kullanıcısıysanız, Microsoft Store’dan kişisel, iş ve okul hesapları için Teams uygulamasını indirebilirsiniz. Windows 11 kullanıcısıysanız, Store’dan yalnızca iş ve okul hesapları için Teams uygulamasını indirebilirsiniz.

Parlaklık ve Yumuşaklık odaklı video filtrelerini ayarlayın

Teams toplantılar öncesinde veya sırasında cihaz ayarlarından parlaklığı ayarlayabilir ve yumuşak görünümlü bir odak sağlayacak filtre kullanabilirsiniz.

Çok dilli toplantı daveti iletimi

E-posta platformlarında iki dile kadar Teams toplantı davetleri yaratabilirsiniz. Toplantı davetlerinizi, kullanıcılarınızın en aşina olduğu ve rahat olduğu dilleri içerecek şekilde özelleştirebilirsiniz.

Herkes için birlikte görüntüle modu

Birlikte modu, katılımcılara sanal ortak bir alan oluşturur. Artık toplantının tüm katılımcıları için Birlikte modunu kullanabilirsiniz. Önceden, bu görünüm yalnızca kendi kişisel görünümünüz için etkinleştirilebiliyordu. Bu özelliği etkinleştirmek için, bir sahne seçtikten sonra Herkes için Birlikte Modu Seç seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Tüm toplantı katılımcıları daha sonra bu sürükleyici deneyime birlikte katılabilir. Şu anda yalnızca Teams Desktop kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Sohbet & İşbirliği

Mobil cihazlar için önerilen yanıtlar için ek dil desteği

Önerilen yanıtlar artık İspanyolca, Felemenkçe, Portekizce, İsveççe, Fransızca, Fince, Almanca, Macarca, İtalyanca, Çince, İbranice, Japonca, Norveççe, Rusça, Korece, Çekçe, Danca, Türkçe ve Lehçe olarak desteklenmektedir. Otomatik yanıtlar varsayılan olarak açıktır dilerseniz kapatabilirsiniz.

Bir toplantı için durum gösterme biçiminizi seçin

Teams toplantılarının düzenleyicileri ve katılımcıları, planlanmış toplantılar bazında durumlarınızı yansıtmak için uygun, meşgul veya iş yeri dışında gibi durumlar ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, organizatörler, takvimlerinizi paylaştığınızda katılımcıların toplantı ayrıntılarını diğer kullanıcılardan gizlemesine olanak tanıyan özel toplantı işlevini de seçebilirsiniz.

Teams’deki Approvals Uygulaması için Zorunlu Yorumlar

Ekip yöneticileri ve onay şablonu yaratıcıları, onaylayanın bir isteğe yanıt vermesi durumunda, zorunlu yorumları etkinleştirebilirsiniz.

Approval Uygulaması & Export Data

Kişisel onay verilerinizi seçilen bir süre içinde bir Excel dosyasına kolayca aktarabilirsiniz.

Yönetim

Teams yönetim merkezi için ana sayfa özelleştirmesi

BT yöneticileri artık Teams Yönetim Merkezi özelleştirilmiş panosu oluşturabilir. Bu, anasayfalarını özelleştirmek için en çok kullanılan seçenekleri yerleştirmelerine ve widget’ları sürükleyip bırakmalarına olanak tanır.

Saha Çalışanları

Teams’deki Walkie Talkie uygulaması artık Crosscall cihazlarında destekleniyor

Crosscall cihazlarında özel bir bas-konuş düğmesi bulunan Teams’deki Walkie Talkie uygulaması, sahadaki çalışanlar parmak uçlarında net, anında ve güvenli iletişimin keyfini çıkarması için kullanılabilirsiniz. Daha fazlasını öğrenin .

Önceki İçerik

Microsoft Teams Nisan 2022 Yenilikleri ve Güncellemeleri

Sonraki İçerik

Microsoft Teams Haziran 2022 Yenilikleri ve Güncellemeleri

Start typing to see you are looking for.