Bizi takip edin:

Microsoft Endpoint Manager (Intune)

Microsoft Intune, mobil cihaz yönetimine (MDM) ve mobil uygulama yönetimine (MAM) odaklanan bulut tabanlı bir hizmettir. Cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar dahil olmak üzere kuruluşunuzun cihazlarınızı denetleyip yönetebilirsiniz. Intune ile uzaktan kullanıcılarınıza uygulamalar deploy edebilir, kısıtlama ilkeleri oluşturabilir, cihazalarınızı yapılandırabilir ve windows cihazlarınızı güncellemelerini yaparak cihazlarınızı ve uygulamalarınızı yönetebilirsiniz.
Intune

Yukarıdaki görsel Microsoft Endpoint Manager pazarlama mimarisi, Configuration Manager ile Intune’u birleşik tek bir uç nokta yönetimi çözümünde kullanarak bulut yönetimi yolculuğunun üç aşamasını gösteriyor.

İlk aşama, Configuration Manager müşterilerinin Windows istemcilerini Intune’a kaydetmek zorunda kalmadan bulut avantajlarından yararlanmaya başlamasını sağlamak için en esnek yolu sunan kiracı ekleme özelliklerini kullanıyor. Çok sayıda uzak eyleme ve analize anında erişim kazanmak için Configuration Manager sitesini buluta bağlamanız yeterlidir.

Sonraki adıma geçmeye hazır olan kurumlar hem Configuration Manager’ı hem de Intune’u kullanarak Windows’u yönetmek için ortak yönetim özelliğinden yararlanabilir. İkinci aşamada Windows 10 cihazı hem Configuration Manager hem de mobil cihaz yönetimi (MDM) sistemi tarafından yönetilir.

Yeni müşterilerin veya yeni uç noktaların doğrudan Intune ile buluta geçmesini öneriyoruz. Mevcut müşteriler üçüncü aşamada, buluta dereceli olarak daha fazla iş yükü geçirebilir.

Faydalar

Workshop Çalışmaları

Müşterilerimizi Microsoft Endpoint Manager kullanarak mevcut uç nokta ve cihaz yönetimi uygulamalarını nasıl geliştirebilecekleri konusunda eğitmek adına -mobil cihaz ve mobil uygulama yönetimini demo ve poc çalışmaları ile birlikte destekleyerek- Endponit Management Workshop çalışmasını gerçekleştiriyoruz.
cloud-workshop

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.