Bizi takip edin:

Migration to Azure

Şirket içi Windows Server ve desteklenen Linux dağıtımlarını Azure’a kolayca geçirebilir, Azure VMware Çözümü ile VMware ortamlarınızı Azure ile genişletebilirsiniz.

Buluta geçişinizi planlayıp uygulamak için gereken tüm Azure geçiş araçlarını ve kılavuzunu alıp akıllı içgörüler sağlayan merkezi bir panodan ilerleme durumunuzu izleyin.

10281-icon-service-Azure-Migrate
Sunucular, veriler, veritabanları, web uygulamaları ve sanal masaüstlerinde önemli senaryolara yönelik destek
Azure ve iş ortağı araçlarıyla güçlendirilen kapsamlı bulma, değerlendirme ve geçiş özellikleri
Uçtan uca izleme ve içgörüler sağlayan merkezi geçiş deposu
Azure maliyet iyileştirme özellikleri ve araçları sayesinde uygun maliyetli geçiş

Birden çok senaryo

Uygulama ve veri merkezi varlıklarınızı geçirmek için kapsamlı bir yaklaşım kullanın. Windows ve SQL, Linux Server, veritabanları, veriler, web uygulamaları ve sanal masaüstleri gibi önemli geçiş iş yüklerine yönelik destek alınabilmektedir. Azure Sanal Makineleri, Azure VMware Çözümü, Azure App Service ve Azure SQL Veritabanı gibi hedeflere geçiş yapın. Geçişler VMware, Hyper-V, fiziksel sunucu ve buluttan buluta geçişte bütünsel olarak sağlanmaktadır.

Çeşitli özellikler

Aracısız veri merkezi keşfi, Azure için hazır olma analizi, maliyet tahmini, uygulama modernleştirme ve uygulama bağımlılık görselleştirmesi gibi özelliklere sahip ücretsiz Azure araçlarından yararlanabilir veya ek özellikler için tümleşik iş ortağı araçları koleksiyonundan seçim yapabilirsiniz.

Faydalar

Workshop Çalışmaları

Azure Migration ile on-premde bulunan sunucu, veriler, veritabanları, web uygulamaları, sanal makineler ve desteklenen Linux dağıtımlarınızı kolayca Azure’a taşıyabileceksiniz. Azure maliyet iyileştirme özellikleri ve araçları sayesinde uygun maliyetli geçiş hakkında bilgi aktarımı sağlanmaktadır.

cloud-workshop

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.