Bizi takip edin:

Threat Protection

Microsoft 365 servisleri ile uç nokta, kullanıcı mailleri, kullanıcı kimlikleri ve bulutta bulunan uygulamalarınızın güvenliğini sağlayın.

02247-icon-service-Azure-Defender

Faydalar

Microsoft Defender for Office 365

Kullanıcıların email mailbox’larında, Onedrive, sharepoint ve Teams hesaplarındakötü amaçlı yazılımlardan, kimlik avından, spam maillerden ve zero day ataklardan koruyarak kullanıcıların güvenliğini sağlar. Kullanıcılarınızın güvenliğini sağlamak için Anti-phishing, Anti-spam, Anti-malware, Safe attachments, ve Safe Links ilkeleri oluşturabilirsiniz veya atak simulasyonları oluşturarak kullanıcılarınıza eğitebilirsiniz.

Önleme

Sağlam bir filtreleme yığını ile e-posta ihlalleri, kimlik avı, fidye yazılımı ve gelişmiş kötü amaçlı yazılım dahil olmak üzere geniş yelpazedeki hacim temelli ve hedefli saldırıları önlemeye yardımcı olun.

Algılama

Sektör lideri yapay zekayı kullanarak Office 365 genelinde bağlantılar ve dosyalar gibi kötü amaçlı ve şüpheli içerikleri tespit edin.

Araştırma ve tehdit avcılığı

Tehditleri belirlemeye, önceliklendirmeye ve araştırmaya yardımcı olan gelişmiş avlanma özellikleriyle Office 365 genelindeki saldırıları izleyin.

Yanıtlama ve düzeltme

Kapsamlı olay yanıtlama ve otomasyon özellikleriyle güvenlik ekibinizin verimliliğini ve etkinliğini artırın.

Farkındalık ve eğitim

İstemci uygulamalarında bütünleşik deneyimlerin yanı sıra zengin simülasyon ve eğitim özellikleriyle kullanıcı farkındalığı yaratın.

Güvenlik duruşu

Kurumunuzun güvenli duruma ulaşıp bunu sürdürmesine yardımcı olmak için önerilen şablonları ve yapılandırma içgörülerini kullanın.

Microsoft Defender for Endpoint

Microsoft Defender for Endpoint, kullanıcı cihazlarının güvenliğini sağlamak için tehditleri önler ve zararlılara karşı üstün koruma sağlayan bir EDR çözümüdür. Defender for Endpoint ile önleyici koruma, ihlal sonrası algılama, otomatik araştırma ve müdahaleler için tümleşik bir uç nokta platformudur.

Çevrenizdeki kör noktaları ortadan kaldırın

Yönetilmeyen ve yetkisiz uç noktaları, ağ cihazlarını keşfedin ve bütünleşik iş akışlarını kullanarak bu varlıkların güvenliğini sağlayın.

Güvenlik açıklarını ve hatalı yapılandırmaları gerçek zamanlı olarak bulun

Güvenlik açıklarını ve hatalı yapılandırmaları hızla tespit etmek, önceliklendirmek ve çözmek için güvenlik ve BT’yi tehdit ve güvenlik açığı yönetimi ile bir araya getirin.

Otomasyon sayesinde uyarı aldığınız anda ölçeğe uygun şekilde çözüm aşamasına geçin

Uyarıları otomatik olarak araştırın ve karmaşık tehditleri dakikalar içinde ortadan kaldırın. En iyi yöntemleri ve akıllı karar alma algoritmalarını uygulayarak etkin tehditleri tanımlayın ve gerçekleştirilecek eylemleri belirleyin.

Gelişmiş tehditleri ve kötü amaçlı yazılımları engelleyin

Yeni nesil koruma ile daha önce hiç görülmemiş, polimorfik ve metamorfik kötü amaçlı yazılımlara ve dosyasız ve dosya tabanlı tehditlere karşı savunmaya geçin.

Derin tehdit izleme ve analizi ile gelişmiş saldırıları tespit edin ve bunlara yanıt verin

Güvenlik operasyonları merkezinizi derin bilgi, gelişmiş tehdit izleme ve analiz ile güçlendirin. Gelişmiş davranışsal analiz ve makine öğrenimi kullanarak saldırıları ve sıfır gün kötüye kullanımlarını tespit edin.

Riskleri ortadan kaldırın ve saldırı yüzeyinizi azaltın

Kurumunuzun tehditlere karşı savunmasız olabileceği alanları en aza indirmek için saldırı yüzeyini azaltmayı kullanın.

Mobil cihazlarınızı güvenli hale getirin

Uç Nokta için Microsoft Defender ile Android ve iOS için mobil tehdit savunması özellikleri edinin.

Uç nokta güvenliği yönetimini basitleştirin

Microsoft Endpoint Manager sayesinde uç nokta yapılandırmasını, dağıtımını ve yönetimini görüntüleyin.

Microsoft Defender for Identity

Microsoft Defender for Indentity, Active Directory sinyallerini kullanarak kurum içindeki kötü niyetli eylemleri, ve şüpheli kullanıcı etkinliklerini tespit eden, bulut tabanlı bir güvenlik çözümüdür. Defender for Identity ortamınıza kurulan sensör ile kullanıcı davranışlarını ve etkinliklerini, güvenliği ihlal edilmiş kullanıcıları ve kullanıcı yetki değişiklikleri, brute force atakları, Dns saldırıları ve anamolileri belirleyebilirsiniz.

Kimlik duruşu değerlendirmeleriyle savunmanızı güçlendirin

Güvenlik operasyonları ekiplerinin yapılandırmayla ilgili güvenlik açıklarını belirlemelerine ve bunları çözmeye yönelik öneriler almalarına yardımcı olun. Daha fazla görünürlük sağlamak amacıyla, kimlik güvenlik duruşu değerlendirmeleri Microsoft Güvenlik Puanı'nda görüntülenir.

Saldırı yaşam döngüsünü kapsayan sektörde lider algılamalar elde edin

Windows için olay izleme, Azure Active Directory'den yapılandırma verileri, denetim olayları ve ağ trafiği gibi tümü MITRE ATT&CK teknikleriyle eşlenen kaynakları kullanarak gerçek zamanlı analizler ve veri bilgileri ile, tehditleri hızlı ve doğru bir şekilde belirleyin.

En çok risk altındaki kimlikleri vurgulayın

Kurumunuzda en çok risk altındaki kullanıcılara öncelik verin. Gözlemlenen davranışlara ve önceki olayların sayısına göre bir kullanıcı araştırması öncelik puanı elde etmek için şirket içi ve bulut kimliklerinden elde edilen öngörüleri birleştirin.

Risk altındaki kullanıcılara anında yanıt verin

Risk altında olduğu onaylanan kimlikleri, kurumunuzda kalmamaları veya daha fazla kötü amaçla yararlanılmamaları için hemen kısıtlayın.

Microsoft Defender for Cloud Apps

Microsoft Defender for Cloud Apps, Microsoft veya 3rd bulut hizmetlerinizde siber tehditlerinizi belirlemek ve uyarılar oluşturarak önlemler almak için kurallar oluşruabileceğiniz bulut erişim güvemlik aracısıdır. (CASB) Microsoft Defender for Cloud Apps ile verilerinizin nerede bulunduğu fark etmeksizin nasıl kullanıldığını denetleyebilirsiniz. Kullanıcı etkinlikleri ve hassas veriler üzerinde ayrıntılı görünürlük ve denetim sağlayarak kuruluşun bulut hizmetlerini kullanımındaki güvenlik açıklarını giderir.

Gölge BT’nin kullanımını keşfedin ve kontrol edin

Kurumunuzun kullandığı bulut uygulamalarını ve hizmetlerini belirleyin. Risk seviyelerini, iş hazırlığını değerlendirin ve 90'dan fazla risk faktörünü değerlendiren 28.000'den fazla uygulamayı yönetin.

Hassas bilgilerinizi bulutun her noktasında koruyun

Kullanımda olmayan hassas bilgileri anlayın, sınıflandırın ve koruyun veya uygulamalar tarafından erişilen verilere gerçek zamanlı kontroller uygulamak için kullanıma hazır ilkeleri ve otomatik süreçleri kullanın.

Güvenli uzaktan çalışmayı etkinleştirin, tehditlere karşı korunun

Fidye yazılımlarını, risk altındaki kullanıcıları veya yetkisiz uygulamaları belirlemek için bulut uygulamalarındaki olağan dışı davranışları algılayın. Uygulamaların kullanımını analiz edin ve riskleri azaltın.

Gerçek zamanlı denetimlerle kurumunuzun güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olun

Kurumunuzun erişim noktalarında tehdit koruması sağlamak için gerçek zamanlı denetimleri kullanın.

Bulut uygulamaları güvenlik duruşunuzu yönetin

Tüm bulutlardaki uygulamalarınızın görünümüyle güvenlik yapılandırması boşluklarını araştırın ve Bulut Uygulamaları için Defender’ın güvenlik yapılandırması önerilerine göre harekete geçin.

Microsoft 365 uygulama davranışlarınız için iç görüler alın

Microsoft Graph API'leri aracılığıyla Microsoft 365 verilerine erişen OAuth özellikli uygulamaları izleyen, yöneten ve koruyan bir güvenlik ve ilke yönetimi özelliği olan uygulama idaresini keşfedin.

Workshop Çalışmaları

Defend Against Threats with SIEM Plus XDR Workshop

  • Microsoft 365 E5 deneme sürümünü kullanarak müşterinin demo ortamında gerçek güvenlik tehditlerini belirleme ve ve bunlara yanıt verme becerisinin gösterilmesi.
  • Microsoft Sentinel ve Microsoft 365 Defender deneyiminin sergilenmesi.
cloud-workshop

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.