Bizi takip edin:

Azure Hybrid and Multi-Cloud Security

Microsoft Azure, farklı bulut sağlayıcıları ve şirket içi ortamınızın uçtan uca güvenliğini sağlayabilirsiniz. Defender for Cloud ile şirket içi ve bulut kaynaklarınızın güvenliğini sağlayarak kaynaklarınızın güvenlik durumunu sürekli analiz eder. Herhangi bir tehdit durumunda alarmlar oluşturur ve iyileştirme tavsiyelerinde bulunur.

Microsoft Sentinel ile şirket içi ve bulut kaynaklarından logları toplayarak analiz edebilir, anomali durumunda gerekli aksiyonları almanız için alarmlar oluşturan bulut tabanlı SIEM/SOAR çözümüdür.

00756-icon-service-Azure-Arc

Faydalar

Tek bir kontrol düzlemiyle yönetin ve idare edin: Şirket içi, çoklu bulut ve uç ortamlarda sunucuları, Kubernetes kümelerini ve uygulamaları tek bir noktadan kolayca yönetin, idare edin ve güvenliğini sağlanmasına yardımcı olun.

Daha fazla bilgi için: Azure Arc

Azure hizmetlerini istediğiniz yere getirin: Tüm altyapılara her zaman güncel olan Azure hizmetlerini ekleyin ve elastik ölçeklendirme, otomasyon, birleşik yönetim ve sektör lideri güvenlik özelliklerinden yararlanın.

Daha fazla bilgi için: Azure Arc özellikli veri hizmetleri

Şirket içi alt yapıyı modernleştirin: Kendi veri merkezinizde bulutta yerel uygulamalar oluşturun ve dağıtın. Buluta bağlı hiper yakınsanmış altyapı üzerinde şirket içi sanallaştırılmış uygulamaları birleştirin ve en iyi fiyat/performans oranından yararlanın.

Daha fazla bilgi için: Azure Stack HubAzure Stack HCI

İşlemi ve yapay zekayı uç birimlere taşıma: Azure’ın işlem, depolama ve zeka özelliklerini Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarına taşıyın. Uç birimlerde makine öğrenmesi ve gelişmiş analizler çalıştırarak gerçek zamanlı içgörüler elde edin.

Daha fazla bilgi için: Azure Stack Edge, Azure IoT Edge, Azure Sphere, Uç Cihazlar için Azure SQL, Azure Arc özellikli veri hizmetleri

Workshop Çalışmaları

Secure Multi-Cloud Environments Workshop 

  • Hedeflenen hibrit iş yüklerindeki aktif tehditleri belirlemek için Microsoft Defender for Cloud’u kullanma.
  • Tehditlerin araştırılması ve bunlara yanıt verilmesinin gösterilmesi.
  • Mevcut Azure, hibrit ve çoklu bulut iş yüklerindeki güvenlik açıklarının keşfedilmesi ve saldırı yüzey alanının nasıl azaltılacağının açıklanması.
  • Microsoft Defender for Cloud’un müşteri ortamındaki implementsyonu için rehberlik ve Azure Network Security ürün özellikleri hakkında uygulamalı deneyimin sağlanması.
cloud-workshop

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.