Bizi takip edin:

Azure Virtual Desktop

Hemen her yerden, güvenli uzak masaüstü deneyimi sağlamak artık çok kolay.

Çoğunlukla yalnızca VDI kısaltmasıyla anılan sanal masaüstü altyapısı, kurumsal bilgisayar sistemlerine hemen her cihazdan (kişisel bilgisayarınız, akıllı telefonunuz veya tabletiniz gibi) erişmenizi sağlayan BT altyapısıdır.

00327-icon-service-Windows-Virtual-Desktop
azure-vdi

Azure AD sayesinde kurumlar çalışanları, iş ortakları ve müşterileri için kimlikleri yönetip bunların güvenliğini sağlayabilir, ihtiyaç duydukları uygulama ve hizmetlere erişebilir. Azure AD; şirket içi eski uygulamalardan, binlerce adet en iyi hizmet olarak yazılım (SaaS) uygulamasına kadar geniş bir şekilde bütünleştiren, sorunsuz bir son kullanıcı deneyimi, iyileştirilmiş görünürlük ve denetim sunan bir kimlik çözümü sağlar.

Faydalar

VDI hangi amaçlarla kullanılır?

Görev tabanlı veya vardiyalı çalışmayı etkinleştirme

Sınırlı görevler gerçekleştirmek için aynı yazılıma ihtiyaç duyan çok sayıda kullanıcının bulunduğu çağrı merkezleri veya genel kullanıma açık bilgisayar laboratuvarları gibi kuruluşlar, kalıcı olmayan VDI'yi kendi kullanım örnekleri için çok uygun bulmakta.

Uzaktan çalışmayı güçlendirme

Sanal masaüstlerinin merkezi bir konumdan dağıtılması ve güncelleştirilmesi daha kolay olduğundan giderek artan sayıda şirket uzaktan çalışanları için VDI uygulamasına geçiyor.

Güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerinizi karşılayın

VDI hizmetleri tehditleri proaktif olarak algılayıp iyileştirici eylemler uygulayan akıllı güvenlik özellikleri sayesinde uygulamalarınızın ve verilerinizin güvenliliğini ve uyumluluğunu sürdürmeye yardımcı olur.

Kullanıcıların kendi cihazlarını getirmesine (KCG) izin verme

İşleme süreci merkezi bir sunucuda gerçekleştiğinden, KCG ilkeleri olan kuruluşlarda çok çeşitli cihazların kullanımına olanak tanıdığı için VDI ideal bir çözümdür. Ayrıca veriler sunucuda durduğu ve istemci cihazlardan uzak tutulduğu için veri güvenliğini sağlamaya da yardımcı olur.

Workshop Çalışmaları

Azure VDI çalışması ile birlikte uzaktan çalışmayı güvenli hale getirmek için Azure Sanal Masaüstü'nü dakikalar içinde ayarlayabileceksiniz. Son kullanıcılarınıza Windows 11’in bilinirliğini ve uyumluluğunu, ölçeklendirilebilen yeni çoklu oturum deneyimiyle birlikte sağlayabilecek ve uygun mevcut Windows lisanslarını kullanarak maliyetleri düşürebileceksiniz. Uçtan uca Azure Sanal Masaüstü dağıtımınızı Azure portaldaki diğer Azure hizmetleriyle birlikte nasıl yöneteceğiniz hakkında aktarım sağlanmaktadır.

cloud-workshop

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.