Bizi takip edin:

Microsoft Viva

Microsoft Viva iletişim materyallerini, bilgiyi, eğitimi, kaynakları ve iç görüleri iş akışı içinde bir araya getiren bir çalışan deneyimi platformudur.

Microsoft 365 tarafından desteklenen ve Microsoft Teams üzerinden sunulan Viva, çalışanlara ve ekiplere her yerde en iyi çalışmalarını ortaya koyma gücü veren bir kültür yaratma imkanı sunar.

Microsoft Viva

Faydalar

Workshop Çalışmaları

Viva tarafında edindiğimiz yetkinlikler ile Microsoft Viva & Microsoft Viva Insights workshoplarını gerçekleştirebilecek sayılı Microsoft iş ortakları arasında yer alıyoruz.
cloud-workshop

Viva Modülleri

Viva Insights

Viva Insights

Viva Personal Insights, kişilerin bilinçli olarak nasıl çalıştıklarını anlamalarına ve düşünmelerine, çalışma ortamlarını ve vakitlerini iyileştirmelerine yardımcı olabilecek kişisel öneriler sunar.
Detaylar
 • Yöneticiler, Viva Insights’ı, organizasyondaki ekiplerin çalışma düzenlerini anlamak ve bu düzendeki karmaşıklığa ya da strese yol açan durumları gözlemlemek için kullanabilirler.
 • Liderlerin, organizasyonun refahını iyileştirmesine ve daha iyi çalışma alışkanlıkları oluşturmasına yardımcı olmak için nereye adım atacaklarını bilmelerine yardımcı olur.
 • Viva Connections

  Microsoft Viva Connections ile kendi kurumsal portalınızı oluşturabilirsiniz. Bir SharePoint sitesini kurumsal ana siteniz olarak dizayn edebilirsiniz.
  Detaylar
  Intranetinizi yansıtan bu SharePoint sitesi, kuruluşunuzun kültürünü ve markasını yansıtabilecek haberleri, etkinlikleri, topluluk paylaşımlarını ve sosyal medya içeriklerini bir araya toplar.
  Viva Connections
  Viva Learning

  Viva Learning

  Çalışanlara, third party eğitim sağlayıcılarından, LMS’lerden (Learning Management System) ve kendi şirket kaynaklarınızdan ilgili içeriği bulmaları için yardımcı olur.
  Detaylar

  Viva Topics

  Çalışanların çalışmaları kapsamında bilgileri keşfetmelerine yardımcı olmak için Microsoft 365 uygulamalarında konu kartlarını otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz.
  Detaylar
  AI ile birlikte içerik otomatik belirlenip düzenlenir. Konu sayfaları ve konu kartlarındaki içerik, kaynak ya da dosyaların konunun uzmanları tarafından geliştirmelerine olanak sağlar.
  Viva Topics
  Viva Goals

  Viva Goals

  Ekipleri, kuruluşunuzun stratejik hedefleri yörüngesinde bir araya getirir. Bu ortak hedeflere ulaşmada OKR’lardan yararlanarak yapılan işbirliklerinin sonuçlarının planlamalarınız üzerindeki etkilerini net bir şekilde görüyor olacaksınız.
  Detaylar

  Viva Sales

  CRM’i, Microsoft 365’i ve Teams‘i bir araya getirir. Bir satış personelinin işini yapmak için ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir çalışma alanında toplayarak müşteri ve veri yönetiminin organizasyonunu otomatik ve basit hale getirir.
  Detaylar
  Viva Insights
  Viva Engage

  Viva Engage

  Teams uygulamanızın içerisinde zaten hali hazırda kullandığınız ya da web üzerinden kullandığınız Yammer (Communities) uygulamasının isim ve içerik değişimi ile birlikte gelen Viva Engage’den, Yammer’ı kapsayan lisans ya da lisanslara sahipseniz ek bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.
  Detaylar

  İş Ortakları

  Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

  Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

  msp-partner-logo
  27

  27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

  Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

  Türkiye Yılın Partneri Ödülü

  Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

  Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

  Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

  Gelişmiş Uzmanlıklarımız

  Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
  Calling for Microsoft Teams
  İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
  Cloud Security Advance
  Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
  Threat Protection
  Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
  ​Windows Virtual Desktop
  Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
  Adoption and Change Management
  Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
  Identity and Access Management
  Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
  Modernization of Web Apps
  Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
  WS/SQL Migration
  Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
  Information Protection & Governance
  Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

  Uzman Ekibimiz

  Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

  İletişime Geç

  "*" gerekli alanları gösterir

  Ad- Soyad*
  Pazarlama Faaliyetleri Onayı
  Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
  Start typing to see you are looking for.