Bizi takip edin:

Azure Backup

Azure Backup yedekleme alanı ihtiyaçlarınıza göre ölçeklenebilen uygun maliyetli ve güvenli bir tek tıklamayla yedekleme çözümüdür. Merkezi yönetim arabirimi yedekleme ilkelerini tanımlamayı ve Azure Sanal Makineler, SQL ve SAP veritabanları, Azure dosya paylaşımları dahil olmak üzere pek çok kurumsal iş yükünü korumayı kolaylaştırmaktadır.

02360-icon-service-Azure-Backup-Center

Merkezi yönetim

Yedekleme Merkezi’ni kullanarak veri korumasını geniş ölçekte birleşik ve tutarlı bir şekilde izleyin, çalıştırabilir, yönetebilir ve iyileştirebilirsiniz.

Uygulama tutarlılığı

Windows’ta Birim Gölge Kopyası Hizmeti (VSS) ve Linux’ta ön ve son işleme betikleri kullanarak uygulama tutarlılığına sahip sanal makinelerden verileri yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz.

Çoklu iş yükü desteği

Azure Sanal Makineler, şirket içi sunucular, Azure Sanal Makineler'deki SQL Server ve SAP HANA, Azure Dosyalar ve PostgreSQL için Azure Veritabanı yedeklemeleri oluşturabilirsiniz.

Dayanıklı depolama seçenekleri

Yedeklemeleri yerel olarak yedekli depolama (LRS), coğrafi olarak yedekli depolama (GRS) ve bölgesel olarak yedekli depolamada (ZRS) depolama seçeneklerinden kendi yapınıza uygun olan depolama seçeneğini kullanabilirsiniz.

Faydalar

Workshop Çalışmaları

Azure Backup çalışmasında on-premde ve Azure sanal makinelerinizde bulunan datalarınızı dilediğiniz depolama seçeneklerine ve bölgeyeye göre bulut ortamına yedek alabilmenizi ve verilerinizi kolaylıkla koruma altına alabilmenizi sağlıyoruz.
cloud-workshop

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.