Bizi takip edin:

Azure Stack HCI

Üretim iş yüklerinizi ve buluta özel uygulamalarınızı her yerde çalıştırın.

Azure Stack HCI, sanallaştırılmış Windows ve Linux iş yüklerini ve bunların depolamasını şirket içi altyapıyı Azure bulut hizmetleriyle birleştiren karma bir ortamda barındıran hiper yakınsanmış bir altyapı (HCI) kümesi çözümüdür.

3D-illustration-Azure-Stack-HCI

Azure Stack HCI Teknolojisi Keşfedin!

Azure Stack HCI mimarisinin yedekleme, izleme ve güvenlik gibi hizmetler için Azure’a bağlanmayı ve aynı zamanda mevcut BT ortamınızla tümleştirmeyi nasıl kolaylaştırdığını keşfedin.

Azure hibrit çözümüyle işletmenizi buluta genişletin

İşletmenizi buluta genişletin ve Azure Stack HCI konaklarını, sanal makineleri (VM'ler) ve Azure kaynaklarını Azure portalda yan yana yöneterek birden çok kümeyi izleyebilirsiniz. Premier veya Azure desteği planınızı kullanarak Azure Stack HCI aboneliğiniz ile düzenli ve tutarlı özellik ile güvenlik güncelleştirmelerinin yanı sıra birleşik faturalamadan yararlanabilirsiniz.

extend
meet

Yasal düzenleme ve bağlantı gereksinimlerini esneklikle karşılayın

Azure Arc özellikli Azure Stack HCI, sanallaştırılmış iş yüklerini birleştirmenize ve verilerin yasal veya gizlilik nedeniyle şirket içinde kalması gerektiğinde bulut verimlilikleri elde etmenize yardımcı olur. Kullanım ömrü sonu iş yükleri ile uyumluluk için, Azure Stack HCI'ye geçiş yaparken Windows Server 2008/R2, SQL Server 2008/R2, Windows Server 2012/R2 ve SQL Server 2012 genişletilmiş güvenlik güncelleştirmelerini hiçbir ek ücret ödemeden edinebilirsiniz.

Tanıdık araçlarla yönetimi basitleştirin

Azure Stack HCI, tanıdık yönetim araçları kullanılarak ortamınız ve popüler üçüncü taraf çözümleri ile tümleştirilir. Popüler, platformlar arası Windows PowerShell çerçevesini kullanarak tamamen betik haline getirilebilen yönetim görevleri otomatikleştirilebilir.

simplify

Yerleşik, kapsamlı güvenlik ve uyumluluk

Faydalar

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.