Bizi takip edin:

Azure VMware Solutions

Şirket içi VMware ortamlarını Azure'a taşıyın veya genişletin.

VMware tabanlı iş yüklerini veri merkezinizden Azure'a sorunsuz bir şekilde taşıyın ve VMware ortamınızı Azure ile tümleştirin. Azure yerel hizmetleriyle uygulamalarınızı modernleştirirken, zaten bildiğiniz VMware araçlarıyla mevcut ortamlarınızı yönetmeye devam edin. Azure VMware Çözümü, Azure altyapısı üzerinde çalışan, VMware tarafından doğrulanmış bir Microsoft hizmetidir.

00524-icon-service-AVS

VMware ortamınızı Azure ile sorunsuz bir şekilde tümleştirmek çok kolay!

VMware iş yüklerinizi kolayca Azure'a taşıyarak esneklik, ölçek ve hızlı sağlama döngüleriyle üretkenliğinizi artırabilir, Azure bilgi işlem, izleme, yedekleme, veritabanı, IoT ve AI hizmetlerinin tamamıyla iş yüklerinizi iyileştirebilirsiniz.

Azure ile mevcut VMware yatırımlarınızı kullanabilirsiniz

Mevcut veri merkezlerini birleştirdiğinizde, kullanımdan kaldırdığınızda veya genişlettiğinizde ek kapasiteye isteğe bağlı erişim elde edin. VMware'in HCX teknolojisini kullanarak sorunsuz bir şekilde Azure'a geçin ve zaten bildiğiniz VMware araçları olan vSphere Client, NSX-T, Power CLI veya herhangi bir popüler DevOps araç zinciri kullanarak ortamınızı yönetmeye devam edebilmektesiniz.

Faydalar

İş Ortakları

Microsoft Çözümlerinde Uzman Destek

Microsoft çözüm ve teknolojilerinde deneyimli ve uzman bir ekiple çalışmaya hazır mısınız?

msp-partner-logo
27

27+ Yıl İş Ortaklığı Geçmişi

Microsoft ile uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı geçmişimiz var.

Türkiye Yılın Partneri Ödülü

Microsoft tarafından son 14 yılda 10 defa yılın iş ortağı seçildik.

Türkiye'de İlk Azure Expert MSP

Azure Expert Yönetilen Hizmetler Sağlayıcısı (MSP) unvanını Türkiye'de ilk alan Microsoft iş ortağıyız.

Gelişmiş Uzmanlıklarımız

Gelişmiş uzmanlıklar, Microsoft'un en yüksek hizmet sağlama standartlarını karşılama yetenekleri kapsamında denetlemeden geçen iş ortaklarına verilir.
Calling for Microsoft Teams
İş ortaklarının Microsoft 365 Telefon Sistemini dağıtma konusunda kanıtlanmış başarılarını ve kapsamlı uzmanlığını sergilemeleri için bir araç sağlar.
Cloud Security Advance
Microsoft Azure, hibrit ve çoklu bulut ortamlarının güvenliğinin uzmanlığını kapsayan Microsoft iş ortaklarının almaya hak kazanabildiği bir yetkinlik rozetidir.
Threat Protection
Şirketinizin Microsoft tehdit koruması veya Microsoft bulut uygulaması güvenliği iş yüklerini dağıtma konularında kanıtlanmış, doğrulanabilir hizmet sunar.
​Windows Virtual Desktop
Microsoft Windows Sanal Masaüstü gelişmiş uzmanlığı, bir iş ortağının Windows Sanal Masaüstü kullanarak Azure üzerinde sanallaştırılmış masaüstlerini ve uygulamaları dağıtma ve ölçeklendirme konusundaki derin uzmanlığını doğrular.
Adoption and Change Management
Müşterilerinizin istenen iş sonuçlarını gerçekleştirmesi için, kullanıcılarının yeni hizmetleri benimsemesi ve yeni davranışları benimsemesi çok önemlidir. Benimseme ve Değişiklik Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, müşterilerin yeni süreçlere ve davranışlara başarılı bir şekilde geçmelerine yardımcı olur.
Identity and Access Management
Kimlik ve Erişim Yönetimi Gelişmiş Uzmanlığı, kuruluşunuzun Microsoft Identity iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.
Modernization of Web Apps
Web Uygulamalarının Modernizasyonu ve DevOps pratikleri ile etkin bir uygulama yönetme ortamına olanak tanır. Azure’un geliştirmeden başlayarak dağıtma, yönetme ve monitör etme hizmetleriyle uçtan uca bir platform hizmeti sunar.
WS/SQL Migration
Windows Server ve SQL Server tabanlı iş yüklerini Microsoft Azure'a taşıma ve optimize etme konularında şirketlere olanak tanır.
Information Protection & Governance
Bilgi Koruması ve Yönetişim Gelişmiş Uzmanlığı, şirketinizin Microsoft Bilgi Koruma iş yüklerini dağıtma konusunda kanıtlanmış, doğrulanabilir uzmanlığı sergilemesi için bir araç sağlar.

Uzman Ekibimiz

Microsoft yazılım ve çözümlerinde sertifikalandırılmış uzman bir ekibe sahibiz.

İletişime Geç

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Start typing to see you are looking for.